Про нас

Металошукачі від провідних світових лідерів Garrett, Minelab, Fisher, XP, Pulse Star, White's, Detech

Усі металошукачі ретельно перевіряються і комплектуються детальною інструкцією. Пропоновані нами металошукачі допоможуть вирішити вам наступні завдання: Пошук монет і втрачених ювелірних прикрас Пошук кладів, реліквій і артефактів Виявлення втраченого (затонулого) транспорту Промислове застосування: пошук труб, відведень від труб і кабелів Пошук металів під водою Робота на пляжі Археологічні дослідження: фамільний маєток і земля. Практично на усі металошукачі надається гарантія 24 місяці. У комплекті йде російськомовна інструкція.


Корисно знати.

Що таке металошукач?

Металошукач (металлодетектор) - це електронний прилад, що дозволяють виявляти металеві предмети в нейтральній або слабопроводящей середовищу за рахунок їх провідності. Металошукач виявляє метал в грунті, воді, стінах, в деревині, під одягом і у багажі, в харчових продуктах, в організмі людини і тварин і т. д. Бурхливий розвиток мікроелектроніки зробив металошукач компактним, надійним і дуже "інтелектуальним" приладом. Сфера застосування металошукачів помітно розширилася і, окрім застосувань у сфері безпеки і військових застосувань, стала охоплювати і область розваг, до яких відноситься пошук так званих скарбів і кладів.

 

Металошукач існує набагато довше, ніж багато людей собі уявляють. У кінці XIX століття, багато учених і інженери направили свої знання, що швидко розвиваються, в теорії електроніки на розробку приладу, який зміг би визначати метали (т. н. металошукач). Металошукач розроблявся, в першу чергу, для пошуку рудоносних порід. Німецький фізик Heinrich Wilhelm Dove винайшов систему індукційного балансу, яка увійшла в металошукач через сто років. Перші металошукачі були дуже недосконалі, використали дуже багато енергії і мали дуже обмежені можливості. Шотландський фізик, Alexander Graham Bell, використав металошукач такого типу, щоб спробувати виявити місце знаходження кулі в грудях американського президента Джеймса Гарфилда в 1881 році, хоча ця спроба і була безуспішною, оскільки тіло президента знаходилося на металевому ліжку, що вводило металошукач в оману.